مژده مژده


افتتاح دپارتمان‌های تخصصی


تشخیص و ارزیابی


خانواده، وسواس، اضطراب، افسردگی


دوستان عزیز جهت ارائه بهترین تخصصی‌ترین و جامع‌ترین خدمات برای مراجعین عزیز کلینیک ندای ارامش روان اقدام به تاسیس دپارتمان‌های تخصصی در کلینیک ندای ارامش روان با مدیریت اقای دکتر امیر پیرایش نموده‌ایم.
بدین جهت تیم متخصص ما شامل روانپزشک، روانشناس و روانسنج در بدو ورود ارزیابی و تشخیص کامل از شما انجام می‌دهند سپس بنا به تشخیص اولیه پروتکل درمانی که شامل دارو درمانی، رفتار درمانی، نروفیدبک تراپی برای شما ارائه می‌شود.

تیم متخصص ما شامل:
اقای دکتر امیر پیرایش: مشاور خانواده
خانم دکتر فاطمه قلی پور: روانپزشک
اقای دکتر قربان فتحی: روانشناس
سرکار خانم مهناز شهریاری: روانشناس و متخصص نوروفیدبک تراپی و ار تی ام اس
جناب اقای میکائیل حسن زاده: رواندرمانگر
سر کار خانم زهرا خدام: روانشناس

دپارتمان های تخصصی

کلینیک ترک اعتیاد
کلینیک ترک اعتیاد ندای آرامش روان

افراد وابسته به انواع مواد اعتیاد آور احساسات متفاوتی تجربه می‌کنند. مانند گناه خشم و ناامیدی که مانع بهبود آن‌ها می‌شود. افراد مبتلا به اعتیاد اغلب از سایر اختلالات روانی مانند افسردگی، اضطراب رنج می‌برند نروفیدبک درمان اختلال مغزی اعتیاد را با بازآموزی مغز فرد اغاز می‌کند.
و با افزایش آرامش و تمرکز کمک می‌کند تا فرد به طور واضح و منطقی فکر کند. از آنجا که حوادث اضطراب آور عامل اصلی بازگشت به سوی اعتیاد است این روش پایه‌ای را برای بهبود فرد می‌سازد و خود ابزاری برای درمان طولانی مدت است.
نروفیدبک با استفاده از نقشه مغزی مناطقی که عملکرد نامناسب را دارند تعیین می‌کند و یک برنامه آموزش هدفمند و منطقه‌ای را برای تحریک و بهبود عملکرد این مناطق تهیه می‌کند.
بنابراین در کلینیک تخصصی ترک اعتیاد ندای آرامش روان با دستگاه‌های مجهز نروفیدبک و TDCS در جهت درمان اعتیاد به مواد اعتیاد آور و درمان اضطراب، افسردگی و بهبود مشکلات زناشویی با حضور تیم متخصص روانشناس و روانپزشک و مشاور خانواده گام برداشته‌ایم.
نروفیدبک چیست؟
ما هر روز با نگاه کردن به آیینه نسبت به وضعیت ظاهری‌مان و عیب و نقص‌های احتمالی موجود در آن آگاه می‌شویم. این آگاهی و شناخت به ما کمک می‌کند تا در جهت رفع نقص‌های موجود در وضعیت ظاهری خود اقدام کنیم و نروفیدبک دقیقا بررسی امواج مغزی عملکرد فیزیولژیک مغز ما به عنوان یک آیینه پیشرفته عمل می‌کند.
نروفیدبک با استفاده از ابزارهای الکترونیک پیشرفته و کامپیوتر به ما کمک می‌کند تا از آنچه در مغزمان در حال رخ دادن است آگاه شویم.
نروفیدبک به ما یاد می‌دهد امواج خود را در بهترین حالت تنظیم کنیم تا بهترین عملکرد داشته باشیم.
نروفیدبک و افسردگی افراد وابسته به مواد اعتیاد آور گاهی دچار احساس ناامیدی تنهایی و غم انده می‌شوند و این احساس ناامیدی می‌تواند کشنده باشد زیرا آن‌ها این ناامیدی را دلیلی برای پایان زندگی‌شان می‌بینند استفاده از دارو برای برای درمان افسردگی نمی‌تواند به فرد آموزش دهد چگونه از الگوی ناسالم مغزی خارج شود. در حالی که داروها می‌توانند برخی از مزایای مثبت داشته باشند.
نروفیدبک الگو‌های مغزی ناسالم مربوط به افسردگی بازنویسی می‌کند و آن را ابزار قدرتمندی برای درمان می‌کند.
با درمان نروفیدبک مغز چگونگی تنظیم الگوی سالم خلق خو را تحت نظارت پزشک متخصص نروفیدبک یاد میگیرد.
افرادی که افسردگی دارند اغلب پس از چند جلسه بهبود می‌یابند و با تمرین کافی مغز می‌آموزد که این الگوی سالم را به تنهایی تنظیم کند اضطراب و نروفیدبک یکی دیگر از مشکلات افراد وابسته به مواد اعتیاد اور احساس اضطراب است.
علائم اضطراب شامل نگرانی بیش از حد، احساس بی قراری، پاسخ‌های بیش از حد عاطفی است.
بسیاری از افراد مبتلا به اضطراب در ظاهر فردی آرام هستند اما مغز آن‌ها در تفکر بیش از حد هرگز متوقف نمی‌شود.
نروفیدبک به کاهش اضطراب در طولانی مدت کمک می‌کند و به فرد اجازه می‌دهد دارو را ترک کند.
به علاوه به شما کمک می‌کند تا یاد بگیرید که چگونه به استرس خود پاسخ دهید تا اضطراب به حداقل برسد بنابراین در کلینیک تخصصی ترک اعتیاد ندای آرامش روان با دستگاه‌های مجهز نروفیدبک و TDCS در جهت درمان اعتیاد به مواد اعتیاد اور و درمان اضطراب، افسردگی و بهبود مشکلات زناشویی با حضور تیم متخصص روانشناس و روانپزشک و مشاور خانواده گام برداشته‌ایم.