بارگذاری

برای جستجو تایپ کنید

گریه کردن در نوزادان و کودکان

مقالات کودک وبلاگ آجری

گریه کردن در نوزادان و کودکان

aramravan
اشتراک گذاری
گریه کردن در نوزادان و کودکان

گریه کردن زیاد یا کم در نوزادان و کودکان یکی از نگرانی‌های والدین است. قبل از آن که راه حل‌هایی برای گریه کردن کودکان و دلیل گریه کودک ارائه دهیم، به تفاوت دلیل گریه کودک یک ساله و یا کوچک‌تر و بزرگ‌تر بپردازیم.

این را باید بدانید که گریه کردن کودک یکی از راه‌های طبیعی او برای برقراری ارتباط با اطرافیانش است. در یک ماهگی، گریه کودک شکل خاصی می‌گیرد که مادر می‌تواند صدای گریه کودک خود را از دیگر کودکان تشخیص دهد. علت گریه‌ی کودک خود را برای گرسنگی، عصبانیت و بدخلقی او تشخیص دهد.

گریه کردن در نوزادان و کودکان

 

گریه کودکان و آغوش والدین

یکی از نکات مهم که مشاور کودک در زمینه‌ی گریه کردن در نوزادان به آن تاکید دارد این است که کودکان زیر سه ماه لوس نمی‌شوند.

حالا اگر به کودکان توجه محبت آمیز و ایجاد اعتماد در کودک شکل گرفته باشد در آینده برداشت کودک مثبت است

یکی از بررسی‌های متخصصین کودک این است که کودکانی که به گریه آن‌ها به دلیل یک تصور غلط که توجه به گریه کودک باعث لوس کردن کودک می‌شود و در نتیجه در زمان گریه کودک او را در آغوش نمی‌گیرند باعث می‌شود کودک در سال اول زندگی به مدت طولانی‌تری گریه و بی‌قراری کند.

کلینیک ندای آرامش روان به فرزندتان کمک می‌کند تا بتواند ارتباط درستی با محیط اطراف داشته باشد و نیز به شما راهنمایی‌های لازم برای ارتباط با فرزندتان را می‌آموزد.
مشاوران ما، شما را در این زمینه همراهی می‌کنند. رواندرمانگران ما درست‌ترین روش‌های روانشناسی را برای کمک به شما عزیزان بکار می‌گیرند.

تست

پیام بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked *