بارگذاری

برای جستجو تایپ کنید

مشاوره تلفنی 44244916

 

تماس از شهرستان همره با کد 021

 

کلینیک آرامش روان

مشاوره تلفنی در تهران

 

مشاوره غیرحضوری و آنلاین کلینیک ندای آرامش روان توسط مجرب‌ترین مشاوران با هدف دانش افزایی در خصوص انواع مشاوره‌ها (فردی، ازدواج،‌ کودک و نوجوان…) در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.

 

مشاوران و روان‌شناسان کاربلد ما در کلیه‌ی دپارتمان‌ها با افتخار، آمادگی پاسخگویی و ارائه راه حل برای مسائل و مشکلات شما را دارند.

 

دراین سامانه علاوه بر مشاوره‌ی تلفنی، امکان مراجعه‌ی حضوری برای ارائه خدمات بهتر برای شما عزیزان فراهم می‌باشد و شما می‌توانید در صورت نیاز و تمایل شخصیتان به کلینیک ما مراجعه فرمایید.

 

مشاوره تلفنی

 

مشاوره آنلاین و غیرحضوری مزیت‌های بسیار زیادی دارد که در زیر به بخشی از آن اشاره شده است :

 

  • راحت بودن برقراری ارتباط با مشاور متخصص

 

  • عدم نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد برای حضور در مرکز مشاور

 

  • توانایی پرسیدن هر نوع سوال با توجه به نیاز و دریافت پاسخ تخصصی

 

  • در اختیار داشتن مدت مشاوره از ۱ دقیقه تا چند ساعت با توجه به میزان نیاز شما

 

روش‌های مشاور خانواده:

 

در تماس تلفنی، ایجاد ارتباط، تنها از طریق بیان و ارتباط کلامی است؛ حال آن‌که ارتباط‌های غیر کلامی بسیار مهم‌تر و گویاتر است.

 

در مقابل این خصوصیت گفته می‌شود که در این سامانه چون مسائل خانواده‌ها اکثراً جنبه محرمانه دارد، مراجعان به علت عدم حضور، مسائل و مشکلات محرمانه خود را راحت‌تر بیان می‌کنند.

 

مرکز درمان مشاوره پیش از ازدواج – کلینیک زوج درمانی تهران

 

مشاوره کودک و نوجوان:

 

مشاور کودک می‌تواند والدین را در مورد مسائل مربوط به تربیت و رشد کودک آگاه کند.

 

بسیاری از رفتارهای کودک می‌تواند نشان‌گر درگیری‌های ذهنی او باشد که با رعایت نکات مهم تربیت کودک می‌توان در رشد و تربیت کودک موفق بود.

 

اصولا مشکلاتی که در رفتارهای کودکان بروز می‌دهد مانند: جویدن ناخن، لکنت زبان، گوشه گیری و ارامش بیش از حد ترس و وحشت، شب ادراری، حسادت، دروغگویی، پرخاشگری و بد خلقی، دزدی و… .

 

رفتارهای کودکانه می‌تواند از نوع رفتار و برخورد والدین و خانواده با کودک و با یکدیگر باشد.

 

مرکز مشاوره ندای آرامش روان با مشاوران مجرب در زمینه تربیت کودک می‌تواند راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهد.
برای دریافت مشاوره تربیت کودک می‌توانید با شماره تلفن ما تماس بگیرید.

 

والدین عزیز برای دریافت اطلاعات کامل در مورد خصوصیات رفتاری و اخلاقی کودکان و روش صحیح تعلیم و پرورش کودکان می‌توانند با مشاوره تلفنیه ما تماس حاصل فرمایند.

 

علل مشکلات فردی

 

بر اساس دیدگاه‌های متفاوت درمانی، علت خاصی به مشکلات فردی نسبت داده می‌شود. که برخی از علل مهم‌تر عبارت‌اند از ژنتیک، تربیت، تجربیات سال‌های کودکی، الگوی ارتباطی والدین، تعامل با همسالان، بحران نوجوانی، دوستان و گروه های اجتماعی، روابط عاطفی و در نهایت ذهنیت تثبیت ‌شده‌ی فرد و … که با تأثیر بر رفتار و افکار افراد شرایط را برای آنان و اطرافیانشان سخت‌تر می‌کنند.

 

روانشناس در مورد مشکلات فردی چه کمکی می‌کند؟

 

روانشناس به افراد کمک می‌کند هیجان‌های ناشی از خاطرات ناخوشایند کودکی، عادت‌های مضر، برداشت‌های غلط و غیرعقلانی، خطاهای شناختی، قرارهای رفتاری نامطلوب خود را شناسایی کنند و آن‌ها را رفع کنند.

 

مشکل ارتباطی یکی از مسائل رایج فردی است که برای آن مراجعه می‌کنند. لازم است که انتظارات، ترس‌ها، توقعات، نیازها و منش‌های یک فرد بررسی شوند. و وی را در رفع مشکلات خودش و جهت دادن به ارتباطش با دیگران کمک کرد.

 

مرکز مشاوره تلفنی در ستارخان

 

ایجاد شرایط ناگوار در زندگی و قرار گرفتن در وضعیت‌های روحی و روانی نامطلوب مانند از دست دادن عزیزان، افسردگی، فوبیا، جدایی و… مساله‌ ایست که برای بسیاری از افراد پیش خواهد آمد. در چنین شرایطی فرد نیاز دارد که از طریق مشاوره و کمک گرفتن از افراد متخصص، ناراحتی ناشی از مشکل به وجود آمده را تسکین داده و از طرفی دیگر راه‌حلی کارساز و مفید برای مشکل خود دریافت کند.

 

در طی چند سال اخیر دریافت مشاوره تلفنی در ستارخان به صورت غیرحضوری بسیار رایج شده و به دلیل کاهش هزینه‌ها و همچنین مزیت غیرحضوری بودن، توانسته طرفداران زیادی را به سوی خود جلب کند. مرکز مشاوره تلفنی در ستارخان نیز از جمله مشاوره‌های تلفنی است. که در طی چند سال اخیر توانسته با فعالیت‌های نتیجه‌بخش و مشاوره‌های بسیار مفید خود، گره از مشکلات بسیاری از مردم باز کند.

 

مرکز مشاوره تلفنی در صادقیه 

 

شما با استفاده از مرکز مشاوره تلفنی در صادقیه، دیگر نیازی به حضور در محل و روبه رو شدن با مواردی همچون ترافیک، آلودگی هوا، ازدحام و… را ندارید. در واقع تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوره‌های افراد آموزش دیده و مجرب کلینیک مشاوره تلفنی ندای آرامش روان در تهران بهره‌مند شوید.

 

کلینیک مشاوره تلفنی در پونک

 

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی در پونک امروزه در ميان مردم طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در روش مشاوره با تلفن، باعث شده تا با صرف هزينه بسيار كم، با بهترین متخصصان ارتباط برقرار کرده و برای رفع مشكلات روانشناختي خود کمک بگیرید. مشاوره آنلاین در پونک در ميان مشاوران نيز محبوبيت زيادی دارد. چرا كه بسياری از کسانی افراد كه قادر به مشاوره حضوری نیستند. می‌توانند از خدمات درمانی بهره مند شده و به آن‌ها خدمت رسانی کنند.

 

مرکز مشاوره تلفنی در شهران 

 

مشاوره تلفنی در شهران برای افرادی که بنا بر دلایل مختلف مانند مهاجرت و یا دور بودن از مکان مرکز مشاوره و عدم دسترسی به آن، نمی‌توانند با روانشناس خود ملاقات حضوری داشته باشند، گزینه بسیار خوبی محسوب می‌شود. پس با برقراری تماس تلفنی با کلینیک مشاوره تلفنی در شهران می توانید بسیاری از مشکلات خود را حل نمایید.

 

کلینیک مشاوره تلفنی در اشرفی اصفهانی

 

یافتن روانشناس متخصص و با تجربه برای مراجعه حضوری، مشغله های کاری، صرف وقت و هزینه زیاد، مشکلات ترافیکی رفت و آمد و … باعث شده است. که بسیاری از هم‌وطنان عزیز از کمک و همراهی متخصصین روانشناسی بهره مند نشوند. مرکز مشاوره آنلاین ندای آرامش روان با مجوز سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و با همراهی مشاورین و متخصصین با تجربه روانشناسی و روانپزشکی افتخار دارد. که تاکنون توانسته پاسخگوی سوالات جهت رفع مشکلات هم‌وطنان از طریق مشاوره تلفنی در اشرفی اصفهانی باشد.

 

مرکز مشاوره تلفنی در کاشانی 

 

مرکز مشاوره تلفنی در کاشانی یکی از شیوه های مداخلاتی جدید است. که به سرعت درسرتاسر جهان گسترش کمی و کیفی می یابد. در کشور ایران به دلیل وسعت جغرافیایی، افزایش جمعیت و وجود پاره ای اعتقادات سنتی و مذهبی، استفاده از مشاوره اینترنتی بسیار شایع و متداول است.

 

مشاوره غیرحضوری در تهران به معنای ایجاد یک رابطه قرار دادی و مداوم تلفنی با رعایت اصول مشاوره ای بین یک مشاور متخصص و مجرب و یک تماس گیرنده است.

 

هدف از مشاوره تلفنی در کاشانی برطرف نمودن نیازهای فوری تماس گیرندگان و تثبیت یا بهبود احساس سلامت روانی و جسمی آنان است. بیشتر تماس گیرندگان احساس آشفتگی یا اندوه می کنند. و درباره اینگونه احساسات دچار سردرگمی هستند. مشاوره فرایندی است که به تماس گیرنده کمک می کند تا مسائل خود را روشن کنند و قدرت کنترل مسائل آتی را به دست آورد.

 

مرکز مشاوره تلفنی در فردوس 

 

در مرکز مشاوره‌ تلفنی در فردوس هزینه کم تری پرداخت می کنید. و مسائلی هم چون رفت و آمد و معطلی نیز حذف می شود. در مشاو‌ره آنلاین کیفیت جلسات مشاوره به هیچ عنوان پایین نمی آید. و می توانید کل فرایند درمان را به صورت تلفنی پیش ببرید. متخصصان کلینیک مشاوره ندای آرامش روان در تهران در خدمت شما هستند تا در زمینه حل مسائل و مشکلات یاری تان کنند.

 

کلینیک و مرکز مشاوره و روانشناسی و روانشناختی ندای آرامش روان

 

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، بلوار شهدای صادقیه شمالی، نبش کوچه مرودشت، پلاک 4، واحد 7


تلفن نوبت دهی و رزور 44244916-021

اگر به مشاوره تلفنی نیاز دارید می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق تلفن همراه خود با این شماره تماس بگیرید:

 

همچنین برای شارژ حساب کاربری خود برای استفاده از خدمات روانشناختی کد
25#*500* را شماره گیری نمایید


خدمات قابل ارائه در مرکز خدمات مشاوره و روانشناختی ندای آرامش روان


• استعداد‌یابی
• روان تحلیلی
• روانکاوی
• هیپنوتیزم
• درمان تخصصی وسواس
• نوروفیدبک
• اختلالات جنسی
• مشاوره تخصصی اضطراب
• مشاوره ازدواج
• مشاوره شغلی
• مشاوره تحصیلی
• اختلال شخصیت
• مشاوره زناشویی
• گروه درمانی
• روابط بین فردی
• مشاوره کنکور و انتخاب رشته
• درمان اختلالات خواب
• بازی درمانی
• مشاوره کودک و نوجوان
• اجرای انواع تست‌های روانشناسی
• مشاوره پیش از ازدواج

 

علاوه بر دکترامیر پیرایش که دارای مدرک دکترای روانشناسی زوج و پیش از ازدواج است.

 

بیش از 200 متخصص دیگر به همراه ایشان در کلینیک ندای آرامش روان در تهران مشغول به فعالیت می‌باشند.