بارگذاری

برای جستجو تایپ کنید

دسته‌بندی نشده مقالات

روانشناس خوب در تهران

اشتراک گذاری
روانشناس خوب در تهران

روانشناس خوب در تهران و پیدا کردن آن سخت و دشوار است. چون کافی است در اینترنت یک جستجوی ساده بکنید تا لیستی از صدها روانشناس و مشاور در تهران را ببینید که همگی خود را توانمند می دانند و برخی از آنها معتقدند بهترین روانشناس در تهران ، ایران و حتی جهان هستند!! و متاسفانه به راحتی نمی شود اعتماد کرد.

اما وقتی سراغ رزومه برخی از این افراد می رویم متوجه می شویم که یا رزومه مشخصی ندارند یعنی مشخص نیست مدرک خود را از کدام دانشگاه گرفته اند یا سوابق علمی و پژوهشی آنها چه بوده است. با این مقاله از آرامش روان همراه ما باشید تا برای شما ویژگی های بهترین روانشناس در تهران را شرح دهیم.

روانشناس خوب در تهران شخصی است که پس از گذراندن دورهای تخصصی خود در رشته روانشناسی به بررسی دقيق عملكرد رفتار با مغز می پردازد.  و از طرفی ديگر به ارتباط بين رفتار و محيط انسان می پردازد. همچنين نيز رفتار شغلی، رفتار تحصيلی، رفتار شخصی و رفتار اجتماعی افراد را نيز مورد بررسی قرار می دهند. روانشناسان روی احساسات و افكار و انگيزه شان كار می كنند تا بتوانند آنها را كنترل كنند و در زندگی با سختی ها و مشكلات مقابله كنند.

بهترین روانشناس در تهران

بهترین روانشناس در تهران و به عبارتی دکتر روانشناس خوب در تهران دارای یکسری ویژگی های شخصیتی هستند. که آنها را قادر می سازد با بیماران کار کنند و به آنها کمک کنند تا مشکلات عاطفی یا روحی خود را حل کنند. هرکسی که شغل خود را به عنوان یک درمانگر یا نوع دیگری از متخصصان روانشناسی در نظر دارد ویژگی های زیر را دارا می باشد که می توانید در ارزیابی متخصص بهداشت روان و مشاور خوب در تهران و بهترین روانشناس که به شما یا نزدیکان شما خدمت می دهند استفاده کنید. همچنین شما میتوانید برای از بین بردن سردی رابطه زناشویی خود با بهترین مشاوره ازدواج و برای اقدام به ازدواج از مشاوره پیش از ازدواج کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره ندای آرامش روان بهره مند شوید.

بهترین روانشناس در تهران

انواع رشته های روانشناسی

هر تلاشی برای توضیح اینکه چرا انسانها به نحوی خاص فکر و یا رفتار می کنند. ناگزیر به یکی از شاخه‌های روانشناسی مرتبط خواهد بود. رشته های مختلف روانشناسی بسیار گسترده هستند. که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
روانشناسی بالینی
• روانشناسی شناختی حافظه
• روانشناسی شناختی هوش
• روانشناسی رشد
• روانشناسی تکاملی
• روانشناسی قانونی
• روانشناسی بهداشتی
• روانپزشکی
روانشناسی شغلی
•روانشناسی اجتماعی

مرکز روانشناسی ندای آرامش روان در تهران

کلینیک روانشناسی آرامش روان با دربرداشتن بهترین مشاورین در زمینه های خانواده، تحصیل، طلاق، مشاوره پیش از ازدواج و … می تواند راهنمای شما در بسیاری از مسائل و مشکلات باشد. جهت مشاوره تلفنی در تهران با مشاورین ما تماس بگیرید و یا جهت مشاوره حضوری در تهران به کلینیک ندای آرامش روان در تهران مراجعه نمایید.

روانشناس در تهران

برچسب ها:
کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره ندای آرامش روان

با مدیریت دکتر امیر پیرایش

آدرس مراجعه حضوری مراجعان محترم جهت استفاده از خدمات روانشناسی

شعبه اول: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، بلوار شهدای صادقیه شمالی پلاک 4، واحد 7

شعبه دوم: سعادت آباد، بلوار فرحزادی، نبش گلستان دوم، طبقه 6، واحد 41

خدمات روانشناسی در شبکه های اجتماعی

اگر به اینستاگرام دسترسی دارید

Arameshravan_Clinic

اگر به تلگرام دسترسی دارید

Arameshravan_Clinic

اگر به واتساپ دسترسی دارید

09924793881

می توانید با ما از طرق بالا در ارتباط باشید
مرکز مشاوره روانشناسی خانواده در تهران مرکز مشاوره روانشناسی خانواده در تهران
مرکز مشاوره روانشناسی خانواده در تهران

بهترین کلینیک مشاوره پیش از ازدواج مشاوره زوج و مشاوره خانواده در ایران و تهران با بیش از 200 متخصص روانشناسی و مشاوره به صورت حضوری و انلاین در غرب تهران

  • 1

شما نیز ممکن است بپسندید

پیام بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

سوالی دارید تماس بگیرید