-

4 نشانه‌ ی آماده بودن برای ازدواج

4 نشانه‌ ی آماده بودن برای ازدواج ، در این مقاله آورده شده است که ممکن است به شما در این زمینه کمک کند. ما در کلینیک ندای آرامش روان راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه می‌دهیم.

4 نشانه‌ ی آماده بودن برای ازدواج

از کجا متوجه می‌شوید چه زمانی آماده ازدواج هستید؟ این سوال بسیار سخت است. وقتی این سوال را برای فردی مطرح کنید و به احتمال زیاد به شما جواب خواهد داد که: “وقتی می‌دانید، می‌دانید!” ازدواج موفقیت آمیز بیش از عاشقانه بودن است.
پیش از این، ما 4 نشانه جدی، شاید خنده‌دار را جمع آوری کرده‌ایم تا به شما کمک کند تشخیص دهید که واقعاً آماده ازدواج هستید یا خیر.

1. خودتان را دوست دارید
تا 100 درصد از خود راضی نباشید نمی‌توانید از شخص دیگری شادی را دریافت نماید. مطمئناً، وقتی ناراحت هستید می‌توانید از شریک زندگی خود حمایت بخواهید، اما همانطور که مربیان ازدواج می‌گویند: “ازدواج به معنای پیوستن به دو زندگی مشترک است، نه کنار گذاشتن یک زندگی. ”

بهترین مشاور پیش از ازدواج – کلینیک مشاوره پیش از ازدواج در صادقیه

2. مشکلی برای عذرخواهی ندارید
هر کس امکان دارد عصبانی شود، بنابراین اگر شما برای همیشه با کسی سر و کار دارید، باید توانایی این را داشته باشید که به صورت شریک زندگی به او نگاه کنید و برای کار اشتباه‌تان از او عذر بخواهید و باید صادق باشید!

3. زمانی که تشخیص می‌دهید تلاش کردن اجباری است
همه دوست دارند بگویند عشق واقعی بدون دردسر است. این اشتباه است. شاید بعضی اوقات محبت آسان باشد و اینکه بخواهید روی مشکلات خود کار کنید طبیعی است، اما روابط واقعی بسیار حساس است. این تمایز را از قبل تعیین کنید و مطمئن باشید که شما و همسرتان هیچ خیالی درباره “زندگی عاری از مشکل” ندارید.

4. از نظر مالی پایدار هستید
این یکی از مهم‌ترین دلایلی است که زوجین با یکدیگر درگیر می‌شوند. در حالی که بدیهی است برای ازدواج نیازی به ثروتمند شدن به اندازه بیل گیتس ندارید، اما باید مسئولیت مالی به عنوان یک جفت را باید داشته باشید و این به این معنی است که می‌توانید در مورد تمام پول‌های مشترک خود به طور آشکار ارتباط برقرار کنید.

author-avatar

درباره admin

مشاوره روانشناسی حضوری | مشاوره روانشناسی تلفنی | مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته | مرکز مشاوره روانشناسی | مشاوره روانشناسی | مشاوره روانشناسی آنلاین | مشاوره روانشناسی تلفنی | مشاوره روانشناسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *