-

5 دلیل خیانت مردان

5 دلیل خیانت مردان

بعد از ازدواج، ممکن است خیانت اتفاق بیافتد، اما چرا؟ سوالی که ممکن است در ذهن فرد ایجاد شود. خیانت پس از ازدواج زیاد اتفاق می‌افتد. دلیل‌ها ممکن است متفاوت باشد اما نتیجه نهایی این است که آن‌ها همسران خود را فریب داده‌اند. و برای پاسخ دادن به اینکه چرا مردان به همسران خود خیانت می‌کنند، در اینجا 5 دلیل برای پاسخ به این سوال وجود دارد:

1. ممکن است همسر شما قبل از ازدواج در رابطه‌ای دیگر بوده باشد

همه ازدواج‌ها یک ازدواج دوست داشتنی نیستند، ازدواج‌هایی برای خوشبختی دیگران انجام می‌شود و وقتی اتفاق می‌افتد، وفاداری در رابطه پایه و اساس خود را از دست می‌دهد. شاید آن فرد در رابطه‌ای بود که حتی پس از ازدواج نیز نتوانست از آن خلاص شود و ممکن است پس از ازدواج با به همان رابطه قبل برگردد. دلیل اینکه چرا مردان به همسران خود خیانت می کنند ، ازدواج ناخواسته ای است که انجام داده اند. آنها می خواهند به عشق خود برگردند و در این روند ، به هسران خود خیانت میکنند.

2. عدم بلوغ یا اعتیاد

فرد ممکن است دچار اعتیاد باشد و حتی ممکن است به دلیل تأثیر برخی داروها یا الکل به این اشتباه بی افتد. گاهی اوقات مرد تحت تأثیر برخی اعتیاد ناآگاهانه به همسرش خیانت می کند. و دلیل دیگر می تواند این باشد که او بلوغ کافی برای درک ارزش های ازدواج و چگونگی حفظ اصول آن را ندارد. این یکی از دلایلی است که چرا مردان به همسران خود خیانت می کنند.

بهترین مشاور خیانت در تهران – کلینیک مشاوره خیانت در صادقیه

3. او فردی است که قبل از ازدواج با افراد زیادی رابطه داشت

ممکن است قصد او هرگز خالص نباشد. او در زندگی خود همیشه بیش از یک شریک زندگی می خواست و شاید این دلیل وفادار نبودن او باشد و به شما خیانت کند. مردانی هستند که اتفاقاً حتی پس از ازدواج و با دختران ارتباط برقرار می‌کنند.

4. او نسبت به خود اعتماد به نفس ندارد

این افراد خواهان توجه بیشتر هستند و در نتیجه در پی این نیاز، به همسر خود خیانت میکنند. معمولاً اتفاق می افتد که چند مرد بدون اعتماد به نفس باشند و به دنبال چهره های جدید می گردند تا عشق بیشتری داشته باشند. حتی ممكن است كه او از اينكه شما ممكن است او را به دليل نقص هايش ترك كنيد، ترسيده باشد و از اين ترس او قدم در پيدا كردن شخصی دیگر بگذارد.

5. او ناراضی است

بیشتر اوقات این که چرا مردان در ازدواج به همسران خود خیانت می کنند به این دلیل است که آنها از زندگی زناشویی خود راضی نیستند. آنها از همسران خود راضی نیستند و می خواهند کسی آنها را راضی کند و جای خالی همسرشان را برایش پر کند. و شاید این عدم رضایت باعث شود آنها به همسرانشان خیانت کنند.

در این مقاله به موضوع 5 دلیل خیانت مردان پرداخته شده است. ما در کلینیک ندای آرامش روان بهترین مشاوره خیانت در تهران را در دسترس شما قرار می‌هیم. تا شما بتوانید کمک‌های مورد نیازتان را از ایشان دریافت نمایید.

author-avatar

درباره admin

مشاوره روانشناسی حضوری | مشاوره روانشناسی تلفنی | مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته | مرکز مشاوره روانشناسی | مشاوره روانشناسی | مشاوره روانشناسی آنلاین | مشاوره روانشناسی تلفنی | مشاوره روانشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *