بارگذاری

برای جستجو تایپ کنید

دسته‌بندی نشده مقالات

مشاوره خانواده در تهران

اشتراک گذاری
مشاوره خانواده در تهران

مشاوره خانواده در تهران یک گستره زیادی از مسائل و چالش های موجود در خانواده ها را شامل می شود. در گذشته خانواده ها برای حل مشکلاتشان، با افراد با تجربه و مسن تر خانواده مشورت می کردند. اما امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی و نیازهایی که زندگی امروزه می طلبد، خانواده ها با مشکلات پیچیده تری مواجه هستند. و برای حل این مشکلات نیاز به مشاوره با یک مشاوره خانواده خوب دارند. مشاوره مشکلات خانوادگی فرقی نمی کند. مشاوره خانواده تلفنی یا مشاوره خانواده حضوری هر دو می توانند به شما برای رفع این مشکلات کمک کنند.

مرکز مشاوره خانواده در تهران

سیستم خانواده از مهم ترین سیستم های جامعه می باشد که بر اساس ازدواج دو جنس مخالف با یکدیگر تشکیل می شود. و حفظ و تداوم آن از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. خانواده یک واحد اجتماعی می باشد و همچنین کانون رشد و تکامل، التیام و شفا دهندگی و تغییر و تحول آسیب ها و عوارض است. که هم بستری برای شکوفایی و هم فرو پاشی در روابط اعضایش می باشد. اهمیت خانواده سالم در این جا است که با توجه به توانمندی هایشان در مورد مسائل مشترک تصمیم بگیرند. مشاوره خانواده خوب در مرکز مشاوره خانواده معمولا مشکلات افراد را در داخل محیط، خصوصا در محیط خانواده مورد بررسی قرار می دهد. و گاهی اوقات در مشاور خانواده افراد به صورت گروهی تحت درمان قرار می گیرند. زیرا که بهبود روابط بین فردی در خانواده بسیار با اهمیت است.

کلینیک مشاوره خانواده در تهران

مشاوره خانواده چیست؟

خانواده درمانی نوعی درمان است که در آن سلامت و بهبود کارکرد خانواده اولویت اصلی هستند. به افراد کمک می کند تا بر مشکلات فائق آیند. ناراحتی های روانشناختی را بهبود بخشند، بر تغییرات تسلط پیدا کنند و به کارکرد بهینه خود دست پیدا کنند. مشاوره خانواده مشکلات افراد را در یک بافت بزرگ تر می بیند: خانواده. فرضیه زیربنایی این دیدگاه این است. که مشکلات را نمی توان با موفقیت حل کرد. مگر اینکه آنها را در بافت خانواده فهمیده شوند. شیوه ای که اعضاء خانواده براساس آن تعامل می کنند بر نحوه شکل گیری مشکل افراد و تلاش آنها برای حل کردن آن تاثیر مستقیمی دارد.

مشاوره خانواده آرامش روان

یکی از انواع مشاوره که به دلیل گسترش روز افزون مشکلات خانوادگی بسیار محبوب و مورد استفاده قرار می‌گیرد مشاور خانوادگی است.

مشاوره خانواده در تهران به مشاوره ای گفته می‌شود که علی‌رغم اسم آن می‌تواند هم به صورت فردی صرفا برای یکی از اعضای خانواده و هم به صورت گروهی برای آن دسته از خانواده هایی که با یکدیگر مشکل خاصی دارند. و بایستی حتما به صورت گروهی برای مشاوره خانوادگی در تهران مراجعه کنند صورت می گیرد و از این رو می تواند انواع مختلفی را داشته باشد.

همچنین برای انواع گوناگونی از مشکلات خانوادگی برگزار گردد. امروزه افراد در زمینه‌ های گوناگون کاری تحصیلی خانوادگی با مشکلات متعددی روبرو هستند و یکی از مشکلاتی که همواره افراد را از راه زندگی درست و خوشبختی و سعادت بازمی ‌دارد مشکلات بزرگ خانواده است.

جهت مشاوره توسط مشاوره خانواده به کلینیک آرامش روان در تهران مراجعه نمایید.

مرکز مشاوره خانواده آرامش روان

برچسب ها:
کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره ندای آرامش روان

با مدیریت دکتر امیر پیرایش

آدرس مراجعه حضوری مراجعان محترم جهت استفاده از خدمات روانشناسی

شعبه اول: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، بلوار شهدای صادقیه شمالی پلاک 4، واحد 7

شعبه دوم: سعادت آباد، بلوار فرحزادی، نبش گلستان دوم، طبقه 6، واحد 41

خدمات روانشناسی در شبکه های اجتماعی

اگر به اینستاگرام دسترسی دارید

Arameshravan_Clinic

اگر به تلگرام دسترسی دارید

Arameshravan_Clinic

اگر به واتساپ دسترسی دارید

09924793881

می توانید با ما از طرق بالا در ارتباط باشید
مرکز مشاوره روانشناسی خانواده در تهران مرکز مشاوره روانشناسی خانواده در تهران
مرکز مشاوره روانشناسی خانواده در تهران

بهترین کلینیک مشاوره پیش از ازدواج مشاوره زوج و مشاوره خانواده در ایران و تهران با بیش از 200 متخصص روانشناسی و مشاوره به صورت حضوری و انلاین در غرب تهران

  • 1

شما نیز ممکن است بپسندید

پیام بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

داستان های مرتبط

سوالی دارید تماس بگیرید